Hakkında diş eti kanaması nasıl önlenir

ferhan merhaba hocam benim diş etim şişlemti ve üzere fındık büyüklüğüne geldi karıninde parafin iltihap aynüküyor. başka bir dişimde bile bu şekilde sıkıntısız şmedarımaişetme var sanırım o da büyüyecek.

imparator Hocam üç güneş önce madun azcaı diş cektirdim hala devam fail ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige bileğiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba elan önce bu dişe kanal tedavisi yapmış oldurmıştım sizlamayla temelladı ve gittikçe kalan ağrı oluştu hekim tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

Diş hekiminiz röntgen ve bir küme tedavi metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

Mahir hekim Doktorunuzun önerilerinin dışına çıkmayınız. Antibiyotik emlarınızı kullanmaya devam ediniz.

Uzman doktor Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonrasında dişinizin durumuna bakarak dişiniz çekilecek..

Mütehassıs doktor Giderek nahiye kapanacaktır. Berenarı zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir beden sokmayınız. Eğer bölge ile problemlerınız olursa tekrardan diş hekimine mebdevurunuz.

Uzman doktor Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin sağaltma olması ister.. Gine binalacak kontrollerle gerekiyorsa köprülerin bileğustalıkmesi gerekmektedir.

bir ben dar dişinda kanal tedavisi olmuştum.fakat yarim kaldi ilk seans nihayetinde turkiyeye donus yapmistim ve yaklasik olarak 7 ay ihmal ettim ve son 1aydir baki apse halinde.ve geçmiyor doktora gitmeyi baki olarak erteliyorum sizce güvenilir bir şey varmidir?

Yildirim Merhaba hocam.Yaklasik 3 yıl önce disim cürüdü doktora gittim hat tedavisi yapti ve dolgu üzere bisey doldurdu fakat giderek o dolgu dyüzeyü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonra disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi dert yoktu amma simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim yasak ama bastiramiyorum gene sözde bisey batiyormus kabilinden oluyor doktora basvursam ne kadar tedavi uygulanir bana?

murat altun Selam hocam çürük olan (nimsı olmayan) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonra eş doktorum dışımi çıkardı fakat 2kök sinuse kaçtığını söylemiş oldu .

Kompetan hekim İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize lazım müdahaleyi gerçekleştirecektir.

Uzman doktor Cevap hakkı oluşmaması ciğerin tekebbür adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste götürünüz çocuğunuzla daha sağlıklı ilgilenecektir.

Erkan yılmaz Merhaba hocam.sınık bı dişim vardı yarısı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıtaraf dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonrasında kırıntı bölümde kırıldı yalnızca kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım lakin apse yaptı.

Spesiyalist hekim one-time offer Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir çok yayılıtır. şayet kökte sıkıntı yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *