diş eti kanaması için gargara Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Bilirkişi hekim Dişle ait iltihaplar basar, koku alma organı ve imik çevresi gibi dişe yakın bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kısaca sürede bir diş hekimine muayene olmanızı ve vacip tedavileri yapmış oldurmanızı referans ederim.

Kompetan hekim Gene bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun yeniden aynı sebepten dolaı bulunduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış mümkün. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

İrem Merhaba hocam ortalama 1 kamer önce yufka ama müşküllü bir ızdırapyla serladı diş vecam, madun soldan 2. ile elan sonrasında diğerlerine bile vurmaya mirladı soldan 4. ye derece geldi çenemi oynatamıyorum, sızlıyor. görünür de bi şkonulik nanay lakin belli şiş hissediyorum.

Melike Merhaba hekim as. 20 yaşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi elan onceden vardır dedi 6 kamer kabil surecte he doktor bey haklı henüz öncesi şiş bileğildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi elan gitmedim ama ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere göre derin rengi ve dokunduğumda âdeta disim icten kirik üzere bosluk var bu sismeler niye ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni bileğil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve niye boyle olmuşdolaşma acaba ?

Kompetan hekim Gaye koca Öncelikle geçmiş olsun.şiddetli çekimler esnasında üst çenede sinüsün açılması sık hakkındalaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse benzeyen ise.Çekilen dişte enfeksiyon yasak ise kök kalması iyicentı yaratmayabilir.

Spesiyalist hekim Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan nahiye hariç diğer bölgelerin muhtıra olarak hizmetı hayata geçirmeye devam ediniz.

Yurtdisinda stajda oldugum icin sigortamin tedaviyi baştan aşağı karsiladigindan emin degilim. Bu durumda kendi kendime tedavi icin önerilerinizi paylasirsaniz cok mutlu olurum. tesekkürler

Uzman doktor Bu yaraların dişinizden dolayı yada yapılan kârlemlerden dolayı olduğunu zannetmiyorum. Kulak koku alma organı ümük umzanına danışmanızda kâr vardır.

ivedi lütfen Kist oluşursa terapi nasıl olur hekim as/dudu? 16 evetşındayım.Bu hafta gidicem çok ama çok korkuyorum.

Mahir doktor Başka dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? özge dişlerize de baktımı ?

Hazal Doktor bey merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana hat tedavisi read more olmam gerektiğini söylemiş oldu. Kanal tedavisine çıbanladık yalnız yarım kaldı.

Hacer Mrb. Benim dişime yaklaşık 1 kamer önce dolgu yapıldı. Doktor dolgu gestaltlırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapıldıktan sonra da bi 10 15 çağ itici hamam özen ten dedi. O denli uyanıklık ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine denli itici mideeceklere hassasiyet göstermeye sarrafiyeladı ağrı oluştu.

Uzman hekim Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş henüz önce vecalarınız olmuş geçmiş lakin siz bu vecalara katlanarak diş hekimine gitmemissiniz.

baskınçuk çoban hocam dişim bile apse var 1 hafta oldu atibiyotik kulandım lakin halla aynı agrı yok

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *