diş eti kanaması için gargara Günlükler

ferhan selam hocam benim diş etim şişçilikti ve üzere fındık büyüklüğüne geldi bâtıninde beyaz zehir iltihap çekmeceüküyor. ayrıksı bir dişimde de bu şekilde hafif şaksiyonme var sanırım o da büyüyecek.

Bilirkişi hekim Dileme ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey nanay.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yapmış oldurın..

Benim basimdan soyle bir hadise gecti. Gecen ay sag ast disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni sağlık muayenesi fail doktor disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel kanal tedavisi yapalim dedi bende tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim lakin ilaclar hüküm gostermedi. Kul ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

esra selam doktor bey 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yaptırdım normal çıktı

Uzman doktor Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi sakat kalan dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzdelik şemeklik,ağrı,çsafha dokulara yansıhuzur dertlar(ümük vecası,kulak vecası üzere) yapar.Henüz okkalı geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

dilek hocam antibiyotik kullandığım halde dişhitit apsem üç gündür iyileşmedi hatta şmaslahatiklik sözde elan da artmakta napmalıyım üç günde şişlemiğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

Hareket Merhabalar dişim çok ağrıyordu doktora gittim ve apse yapmış dedi.igne( antibiyotik)tedavisi verdi 10adet.ama ben 6mayıs tarihü sebebiyle operasyonu olacağım prev dişteki apse geçmiş olur mu?

Benim 3 devir önce diş etim şkonumeye ve ağrımaya sneak a peek at this web-site başlangıçladı.Dolaysız doktora gittik, röntgenini çekti ve apse oluştuğunu söyledi.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama rağmen şişlemlik inmiyor ve ayrıca elan da büyüyormuş kadar hissediyorum.

müstacel lütfen Kist oluşursa sağaltım nasıl olur hekim satma/kadın? 16 yaşındayım.Bu hafta gidicem çok fakat çok korkuyorum.

Bilirkişi doktor Dişiniz kaybedilebilir. Diğer dişlerinize ilerleyen iltihaplanma bütün dişlerinizin kaybedilmesine sebep kabil. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Spesiyalist doktor Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. şayet vecalarınız devam ederse yeniden hat tedavisi olması gerekir.

Kompetan doktor Muhakkak sağlık muayenesi edilmeli ve behemehâl amma kesinlikle apse yapaan dişleriniz müstacel sağaltma görmelidir. Bu boyut yayılacak ve kist oluşturacaktır. Niye bu kadar savsama ediyorsunuz.

Bilirkişi hekim şayet doktorunuz çekilecek dediyse iltihabın durumu garçekten ilerlemiştir. İsterseniz sair bir uzmanada danışabilirsiniz.

kelleak Beli hocam bugun tekrardan doktora gittim durumu bahsetim diger o lenf bezimin.dugu sag tarftaki disin onceden hat tedavisi yapilmis sonrasında dolgsu navigate to these guys dusmusdu muhtemelen.ondan.sisdi bu sol taraftaki disimdede tekrar ayni ast cene hat tedavisi olmasi gereke..bi dis vardi zamaninda yaptirmadim esasen ortasi uçuk curumuro agri yapip sismesine muhtemelen ne olusancaj ben.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *