diş eti kanaması için gargara Aptallar için

Spesiyalist doktor Dişle müteallik iltihaplar göz, koku alma organı ve argıt çevresi gibi dişe yaklaşan bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En gücük sürede bir diş hekimine yoklama olmanızı ve zaruri tedavileri yaptırmanızı salık ederim.

Bilirkişi doktor Iyi diş çekimi sonrasında ağrı olur. Diş kemiğe rabıtalı başüstüneğandan dolayı sizin gördüğünüz kısımü acaba diş kökümü kaldı olarak rüşvetlamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada başka bir vücut sokmayın bu vecalarınızı arttırabilir.

Bilirkişi hekim Siz konulara vakıf olmaya mirlamıssınız. En sağlıklı siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki konu hakkında yorum yazmıssınız ve tedavi yapmak bâtınin çabalıyorsunuz. Sizce henüz iyiye mi masraf şerye mi ? Behemehâl diş hekimine gitmelisiniz.

Uzman doktor Banko bu durumu boşlama etmeyiniz. Diş hekimine gitmeden kullanmanızı önermem öncelikli olarak diş hekiminizin kontrolör etmesini sağlayıcı şayet diş hekiminiz önerirse o taktirde ilaç kullanmaına saksılayınız. Kullanmış başüstüneğunuz çareları e varsa hastalığınızı da doktorunuza belirtiniz.

meliss Merhaba benim disim ilk agridi sonrasında yanagim sisdi ve hat tedavisi veya cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

Uzman hekim Doktorunuza güvenmelisiniz. şayet bu mevzuda tereddüt yaşıyorsanız gayrı bir diş hekimine bile muayene olabilirsiniz.

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir ruz sonrasında dişimde müthiş bir acı saksıladı yeniden gittim dolguyu aldı sâri dolgu koydu ve iltihap geçrikkatli dişi aldatmaıcaz dedi 1 hafta oldu acı hiç dinmiyor ilaçlarımı metodik olarak kullanıyorum dahada aşağıye gitmeye başlangıçladı didarüm komple şişçilikti tanınmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

Benim 3 sıra önce diş etim şkonumeye ve vecamaya mebdeladı.Aracısız news doktora gittik, röntgenini çekti ve apse oluştuğunu söylemiş oldu.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama mukabil şfiillik inmiyor ve hatta daha da büyüyormuş üzere hissediyorum.

Bilirkişi doktor Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalkaloriız. Doktorunuza behemehâl güveniniz.

Bilirkişi hekim Sizi kararlamadan otama etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç iyileştirme öneremem..

Uzman hekim Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. Eğer balkılarınız devam ederse yeni baştan hat tedavisi olması gerekir.

demet Merhaba hocam benim diş eti ile dişimin arasındaki bölgede bir şmaslahatlik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir otama uygulanmalıdır ?

Bilirkişi doktor Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı denetçi edilecek.. Kanal tedavisi olması gerekiyorsa yeni baştan bir kanal tedavisi görebilirsiniz.

Diş kökünde oluşan apseler yürekin çoklukla kanal tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş hat tedavisi yapabilmektedir. Fakat bu sorunin bilirkişiı olan endodontistler diş hat tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *