diş eti kanaması bitkisel çözüm Üzerinde Bu Rapor inceleyin

eylül apsem tarih geçtikçe elan çok büyüyor sözde doktora tekrar gittim klavon bıd 1000 mg verdi onu kullanmaya çıbanladım da geniş spektrumlu olmasına mukabil bulaşık etmedi güya

sivilize Hocam selam 1 hafta once disime dolgu islemi yapildi ve 2 gundur dolgu yapilan disin onundeki diste asiri sizlama ile doktoruma tekrar denetçi icin gittim ve abse oldugunu soyledi disimde curuk yada sagliksiz hic bir sey nanay her ogunden sonrasında dislerimi duzenli fircalar ve agiz suyu kullanirim. Abse yapilan dolguyla baglantili olabilirmi evgin cvp lutfen hocam…

habib implant yaptırmayı düşünüversiyon ancak 3 doktor farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse olduğunu çekimden sonrasında apsenin iyileşmesi ciğerin 6 ay bekliyebileceğimi söylemiş oldu.diğeri göz apseyi gördü çekimden sonrasında 2 kamer mideinde yaranın kapanmasıyla bu arada 2 ay yürekinde implantı takıp ayrıca üst çene kemiği sinüse yaklaşan evetğu derunin implantı berenarı eğik yapalım dedi.

uygar Hocam gecen haftalarda size bir soru yoneltmistim sanirim sorumu kacirmissiniz lutfen bir cvp yazabilirmisiniz hafifte olsa rahatsizligim devam ediyor bu rahatsizlik yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ?

Mütehassıs hekim Yaralarınızı görmem lüzumlu dişinizle ilgili bile olabilir yalnız olmayabilirde bunun yürekin kontrol olmalısınız. Başkaca dişinizde iltihaplanma varsa mutlaka tedavisini yapmış oldurınız.

Mütehassıs hekim Antiboyotik tedavisini doktorunuzun söylediği zamana derece kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Diş sağlamlığı ve ağızda oluşan çürükler bazı çoğumuz tarafından önemsenmezler. Lakin zamanında karışma edilmeyen ve bakımı yapılmayan dişler gitgide çok henüz makro sorunlara ne olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş zayiatına illet olmaktadırlar.

çağatay Merhaba.Ben kanal tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi sebebi öne see here sürülerek. en sonunda o dişim apse başüstüne ve çok kötü ağrıyor.

felsefe Hocam merhaba. Benim sol ust dal disimde agri var. Abse yahut 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve kul o sislenmişği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim fakat hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

Kompetan doktor Tarafındaki dişlerde apse kabil. Ağrılarınız hakkında doktorunuza bilgelik verdiğiniz mi ? En kısaltarak sürede dertlarınızın illet evetğu dair sağaltım olmanızı öneririm.

Mütehassıs hekim Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. şayet ağrılarınız devam ederse yeniden hat tedavisi olması gerekir.

Spesiyalist hekim iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonrasında savunma sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

Kompetan hekim Hamilelikte gerçekte dayanıklı çok antibiyotik kullanılabilmekle bu arada dişeti absesi olarak bileğerlendirdiğiniz durumun filvaki abse olup olmadığının sevap teşhis edilmesi çok önemlidir.çünkü gebelik dönemindeki bazı hormonların salgısındaki geriış dolayısıyla dişetlerinde “gebelik urü” olarak da adlandırılan bazı lezyonlar oluşabilmektedir.

Diş kökünde oluşan apseler sinein genellikle hat tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş kanal tedavisi yapabilmektedir. Ama bu aksiyonin kompetanı olan endodontistler diş kanal tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *